Kim jestem?

dscn7134Jestem studentem VI roku medycyny CM UJ w Krakowie. Jednak pierwsze 3 lata nauki zawodu lekarza spędziłem na ŚUM w Katowicach. Tam też pierwszy raz zetknąłem się z tą piękną dziedziną jaką jest Anatomia. Moje zamiłowanie do budowy ciała człowieka zaowocowało startem w ogólnopolskim konkursie Scapula Aurea w Białymstoku w 2013 r. Zająłem tam II miejsce w klasyfikacji drużynowej, co uważam za mój wielki sukces.

W toku dalszych studiów zdecydowałem się na nauczanie anatomii. Doświadczenie zdobyte podczas nauki przedmiotów klinicznych pozwala mi na podkreślanie najważniejszych wiadomości z punktu widzenia lekarza. Jednocześnie możliwość dzielenia się wiedzą sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję.

Osobiście pochodzę z Krakowa, a od 2016 roku jestem szczęśliwym mężem. Interesuję się historią, austriacką szkołą ekonomii oraz uwielbiam trekking rowerowy.

Maciej Haberka