7 thoughts on “Opinie

1. B

Serdecznie polecam zajęcia z Maciejem! 🙂
    Zawsze jest przygotowany na zajęcia( prezentacja multimedialna), lekcje prowadzi w sposób jasny i prosty do zrozumienia.
    A co najważniejsze ma ogromną wiedzę, dzięki której zawsze szybko i trafnie potrafi odpowiedzieć na zadane mu pytanie 🙂
    Studentka UJCM 🙂

2. Krzysieł

Rewelacyjna strona! Pokazuje odpowiedni sposób na naukę anatomii, a przecież o to chodzi, by zrozumieć i zapamiętać, a nie by zakuć i zaraz zapomnieć. Na pewno będę często wpadał, by przeczytać kolejny wpis na blogu, i przed kolokwium na powtórkę.

Jeśli autor będzie odpowiednio rozwijał tę witrynę, to myślę, że już niedługo trafi do szacownego grona pomocy studenckich: Stasiów, Kartek, Masajek i WZ...

3. K

Problem z anatomią miałam naprawdę spory, ale już po pierwszych lekcjach z Maćkiem były duże efekty w postaci dobrze z danego kolokwium. Nie ma problemów z umawianem się na zajęcia, nauczyciel zawsze przygotowany, dobiera "system" lekcji do indywidualnych potrzeb. Na lekcjach panuje przyjemna atmosfera, Maciek potrafił zakodować w mojej głowie masę informacji i pomóc w zdaniu egzaminu 🙂

4. Hubert

Serdecznie polecam lekcje z Maciejem i żałuję, że wcześniej nie trafiłem do Niego, tylko dopiero przed sesją poprawkową, gdzie mogłem oszczędzić sobie sporo stresu. Po miesiącu współpracy uważam, że był to strzał w dziesiątkę. Maciej ma ogromną wiedzę i dużą umiejętność przekazania jej swojemu uczniowi. Zagadnienia z którymi do Niego się zwracałem ani razu go nie zaskoczyły i wszystko w bardzo przyswajalny sposób potrafił mi wytłumaczyć. Wykazuje przy tym dużą cierpliwość. Po każdej lekcji dostawałem materiały. Dzięki tym zajęciom nabrałem większej pewności siebie. Po lekcjach z Maciejem wszystko poszło w dobrym kierunku tzn. zdana poprawka i zdanie na II rok. W tak krótkim czasie potrafił mnie perfekcyjnie przygotować. Bardzo polecam współpracę z Maciejem i serdecznie dziękuję za pomoc.

5. Ania K

Nie jestem studentką medycyny, ani fizjo. Nie jestem z tzw 'branży medycznej'. Po prostu, kiedyś w mojej głowie pojawił się pomysł poznania anatomii człowieka – jako hobby i jako odskocznia do pracy w tzw 'finansach'. Przewertowałam mnóstwo stron z ogłoszeniami korepetycji i jestem naprawdę ogromnie zadowolona, że trafiłam do Maćka. Maciej dokładnie wysłuchuje Twoich potrzeb, nie wciska Ci kitu, rozumie czego od niego potrzebujesz, jest 'tu i teraz' i 'na temat'. Ma w sobie wielką pasję do anatomii a co za tym idzie, wielką wiedzę i łatwość w wykładaniu skomplikowanych tematów. Cierpliwość, skrupulatność, gigantyczne zaangażowanie. Widać, że wykłada z serca i traktuje Cię jako swojego partnera do rozmowy, co jest dla mnie wielkim plusem. Co jeszcze? Luz, uśmiech i profesjonalizm. Zawsze przygotowany, pracujemy na fachowo zrobionych slajdach, o wszystko można się dopytać i czujesz, że naprawdę żadne pytanie nie jest 'głupie'.
    Serdecznie polecam wykłady u Maćka, a samemu prowadzącemu życzę nieustającej pasji i powodzenia w realizacji planów. 🙂

6. Ola

Filmiki z kończyny górnej dotyczące osteologii jak i miologi bardzo mi pomogły w nauce, znacznie łatwiej było mi pózniej zapamiętać cały materiał po uprzednim zrozumieniu 🙂 prawie wszystko co potrzebowałam do kolokwium znalazłam w jednym miejscu (zabrakło mi jedynie elementów kości i więzadeł po łacinie do 100% szczęścia), ale ważne, że wszystko już zrozumiałam i zaliczyłam 😀