Szkoła Anatomii

Szkoła Anatomii

Platforma wiedzy anatomicznej

Wideo Wykłady

Profesjonalne prezentacje zagadnień anatomicznych. Podczas wykładu odnoszę się do zamieszczanych rycin oraz umieszczam dodatkowo nazwy struktur w języku angielskim. Prosto i treściwie.

Quizy

Ponad 1000 pytań w 3 wersjach językowych! (Angielski, Łacina, Polski). Quizy są podzielone tematycznie. Pytania są wielokrotnego wyboru, więc przygotowują do każdego innego rodzaju testu.

Dla kogo?

Jesteś studentem kierunku związanego z medycyną? Chcesz nauczyć się Anatomii od podstaw? A może nigdy nie miałeś nic wspólnego z naukami biologicznymi i obudziła się w Tobie pasja do poznania budowy człowieka? Albo nauka Anatomii już za Tobą, ale chcesz sobie przypomnieć poszczególne składowe naszego organizmu?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiadasz “TAK”, to jesteś we właściwym miejscu! Szkoła Anatomii jest właśnie dla Ciebie! Jest to prawdopodobnie jedyne miejsce w polskim internecie, gdzie możesz nauczyć się tego przedmiotu w tak profesjonalny i nowoczesny sposób!

Dlaczego warto?

Nowoczesny podręcznik

Dostęp do wiedzy w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie. Wszystko co potrzebujesz to dostęp do Internetu.

Profesjonalizm

Prezentuję informacje w sposób pełny i klarowny. Wiem, które zagadnienia wymagają podkreślenia, gdyż platforma jest owocem mojej pracy ze studentami.

Oszczędność czasu

Nie tracisz czasu na czytanie skryptu i szukanie struktur w atlasie. Zrobiłem to już za Ciebie.

Responsywna strona

Tworzę platformę w taki sposób, aby dostęp do wiedzy był równie prosty zarówno na komputerze jak i na smartfonie.

Zagadnienia na platformie

Osteologia
Głowa i szyja
Kończyny górna i dolna
Klatka piersiowa
Brzuch i miednica
Ośrodkowy Układ Nerwowy

Praca pali się w rękach

Ciągle pracuję nad rozwijaniem mojej platformy. Nagrywanie wykładów wbrew pozorom jest dość czasochłonne, jednak dzięki pozytywnym sygnałom z Waszej strony nie tracę motywacji do ich tworzenia. Pamiętaj, że Ty również masz wpływ na kolejność tworzenia wykładów! Poniżej znajduje się aktualna pełna zawartość Szkoły Anatomii.

Autor

Nazywam się Maciej Haberka. Moją przygodę z Anatomią rozpocząłem na I roku studiów medycznych. W tym czasie naukę tego przedmiotu mogłem porównać do poznawania ulic na planie miasta i orientowania się w przestrzeni. Uwielbiałem to robić, więc nauka Anatomii również była dla mnie przyjemnością. Zaowocowało to startem w Konkursie Wiedzy Anatomicznej “Scapula Aurea” w 2013 r., gdzie zająłem II miejsce w klasyfikacji drużynowej. Na dalszych latach studiów dochodziło do mnie, że wiedzę można podawać w inny sposób. Bardziej przystępny i klarowny. W związku z tym na IV roku rozpocząłem udzielać lekcje z Anatomii, a w 2016 roku założyłem platformę szkolaanatomii.pl, którą bez przerwy rozwijam. Obecnie jestem lekarzem i wykładam Anatomię człowieka, czyli robię to do czego zostałem powołany.

- System pracy na rycinach, ułatwiający zapamiętanie ogromu informacji,
- Nauka na zasadzie dedukcji- szukanie wzajemnych zależności i powiązań- nagle okazuje się, że anatomia nie jest nauką aż tak "pamięciową",
- Wprowadzanie zagadnień klinicznych, które łączą się z podawanymi informacjami z anatomii,
- Po zajęciach czułam, że mam dobrą podstawę i orientuję się w danym temacie,
Nie widzę żadnych minusów pracy z Maćkiem. To był dobry czas. Polecam.
Agnieszka Paprocka
Studentka medycyny
Świetna szkoła, w prosty i klarowny sposób przekazywana wiedza na temat Anatomii!!! Jestem pewna, że nie jednemu użytkownikowi pomoże przebrnąc przez egzaminy, a co więcej...przejść z etapu " muszę", na "CHCĘ" wiedzieć WSZYSTKO o ciele człowieka.
Marta Matusiak
Masażystka

Wersja pokazowa

Zanim zdecydujesz się dołączyć do Szkoły Anatomii, możesz zobaczyć jak wygląda platforma w wersji demonstracyjnej. Znajdziesz tam kilka wybranych wideo wykładów i quizów, które są zaklasyfikowane do odpowiednich lekcji i zagadnień.

Zapraszam Cię także do subskrypcji mojego kanału na YouTube. Na bieżąco udostępniam tam wstępy do najnowszych wideo wykładów oraz niektóre ich pełne wersje.

Zapisz się do Szkoły Anatomii!

Konto Standard

Subskrypcja mięsięczna

Konto Premium

Subskrypcja roczna

FAQ - Pytania i odpowiedzi

Wystarczy po zalogowaniu wejść w zakładkę Konto -> Anuluj subskrypcję. Konto będzie aktywne do końca danego okresu rozliczeniowego.

Tak można, jednak wtedy cena jest o 10 zł wyższa, gdyż nie jestem w stanie w ten sposób obsługiwać wszystkich moich uczniów. Jeśli jesteś zainteresowany taką płatnością to napisz do mnie wiadomość na maciekhaberka@gmail.com

Absolutnie nie 😉 Konto jest przypisane tylko do jednej osoby i jej adresu email (patrz Regulamin).

Jest to zabezpieczenie przed korzystaniem z danego konta przez osoby trzecie. Jeśli jesteś zalogowany i w tym samym momencie ktoś inny zaloguje się na Twoje konto to automatycznie Twoja sesja zostanie zakończona. Zatem w jednym momencie tylko jedna osoba może być zalogowana na dane konto.

Jest taka możliwość. Jeśli zebrałaby się konkretna grupa osób to jestem w stanie zaoferować korzystniejszą cenę. W celu negocjacji proszę o kontakt.

Tak, jest taka opcja. W okienku odtwarzacza po prawej stronie u dołu znak zębatki, czyli ustawienia. Po kliknięciu w niego można wybrać odpowiednią opcję i w ten sposób dostosować szybkość odtwarzania do potrzeb.

Jak najbardziej. Proszę w tym celu po wykupieniu dostępu wysłać do mnie maila (maciekhaberka@gmail.com) z danymi, które mają się znaleźć na fakturze.