Subscribe
Powiadom o
guest

18 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zosia
1 miesiąc temu

Bardzo dziękuję za tą platformę.
Przebrnełam 4lata studiów osteopatii i naprawdę niełatwe egzaminy, w dużej mierze dzięki tej platformie.
Dodam, że egzaminy poszły mi bardzo dobrze, zwłaszcza wiedza o AUN, kościach czaszki i wszystkich jej zakamarkach oraz układ krwionośny.
Dzięki wesołym porównaniom wiem,że wiedza została mi na dłużej i nie wyparowała tuż po egzaminie.
„Haberka” słuchałam w aucie,oglądalam ćwicząc na siłowni, w wannie i gdzie się tylko dało🙃
Baaaaardzo polecam i dziękuję!🙂

volume13@onet.pl
volume13@onet.pl
3 miesięcy temu

Panie Macieju, gratuluję wspaniałego kursu i wiedzy!

zacząłem swoją przygodę na kierunku lekarskim w wieku 24 lat, po skończonych studiach z technologii chemicznej. Chciałem pogodzić pracę i studia a w szczególności anatomię. Zdałem ją w dużej mierze dzięki Pana filmom. Wszystkie techniki obrazkowe, Pana wiedza i spokój w głosie, sprawiały, że materiał praktycznie sam wchodził do głowy. Do końca życia zapamiętam jak odróżnić który to ośrodek mowy Broki a który Wernickiego. Jeszcze raz dziękuję za każdą sekundę spędzoną nad materiałami.

Mateusz Bereźnicki

mkr@onet.eu
mkr@onet.eu
7 miesięcy temu

Fantastyczny kurs!
Bardzo mi pomógł zrozumieć i przyswoić wiele zagadnień z anatomii, polecam go każdemu. Najwięcej treści jest tu z neuronatomii i do nauki tego zagadnienia szkołę anatomii polecam najbardziej, z reszty zagadnień brakuje niestety kilku tematów, ale te najtrudniejsze są, za co plus. Kurs pomógł mi zaliczyć kolokwium z neuroanatomii bez żadnego problemu, a także zdać egzamin końcowy z anatomii w pierwszym terminie. Jeszcze raz polecam.

Nikola
Nikola
10 miesięcy temu

Ogromny minus za formę płatności!!! Nie życzę sobie aby ktoś sam ściągał pieniądze z mojego konta bankowego kiedy ja chcę kupić tylko miesięczną subskrypcję. Nie chcę podawać swoich danych karty – tylko dlatego nie mogę skorzystać z pomocy naukowej, mimo że chce uczciwie zapłacić. Najwyraźniej Szkoła Anatomii żeruje na ludziach którzy nie czytają regulaminów i ściągają potem od nich grubą kasę. Zastanówcie się nad zmianą metody płatności, będzie więcej klientów.

Karolinamed123
Karolinamed123
1 rok temu

Uwielbiam wykłady Szkoły Anatomii! Dzięki nim zdałam anatomie w zimowym semestrze na 90%. Teraz tez ratuje na ostatniej prostej przed egzaminem z neuroanatomii.
Dzieki, Macieju! Ważną Misję podjąłes. Czekam z niecierpliwoscią na wakacje, aby mieć chwilę na poczytanie Blogu 😉
Pozdrawiam serdecznie i polecam gorąco!

Lena

Jerzy
Jerzy
2 lat temu

Pan Maciek naprawdę zaimponował mi swoją wiedzą odpowiadając na nurtujący mnie już od dłuższego czasu problem anatomiczny na którym poległo kilkunastu fizjoterapeutów i lekarzy. Jeszcze raz podziękowania.

Adrian
Adrian
4 lat temu

Zdecydowanie polecam zajęcia. Ciekawe, prowadzone z pasją. Maciek jest zawsze przygotowany do zajęć w trakcie których potrafi dokładnie wytłumaczyć omawiane zagadnienia. Materiały przekazywane po zajęciach również ułatwiają naukę materiału. W połączeniu z testami, które pozwalają na dokładne sprawdzenie przyswojonej wiedzy, ułatwia zdawanie kolokwiów i egzaminu 🙂

Ola
Ola
5 lat temu

Filmiki z kończyny górnej dotyczące osteologii jak i miologi bardzo mi pomogły w nauce, znacznie łatwiej było mi pózniej zapamiętać cały materiał po uprzednim zrozumieniu 🙂 prawie wszystko co potrzebowałam do kolokwium znalazłam w jednym miejscu (zabrakło mi jedynie elementów kości i więzadeł po łacinie do 100% szczęścia), ale ważne, że wszystko już zrozumiałam i zaliczyłam 😀

Ania K
Ania K
5 lat temu

Nie jestem studentką medycyny, ani fizjo. Nie jestem z tzw ‘branży medycznej’. Po prostu, kiedyś w mojej głowie pojawił się pomysł poznania anatomii człowieka – jako hobby i jako odskocznia do pracy w tzw ‘finansach’. Przewertowałam mnóstwo stron z ogłoszeniami korepetycji i jestem naprawdę ogromnie zadowolona, że trafiłam do Maćka. Maciej dokładnie wysłuchuje Twoich potrzeb, nie wciska Ci kitu, rozumie czego od niego potrzebujesz, jest ‘tu i teraz’ i ‘na temat’. Ma w sobie wielką pasję do anatomii a co za tym idzie, wielką wiedzę i łatwość w wykładaniu skomplikowanych tematów. Cierpliwość, skrupulatność, gigantyczne zaangażowanie. Widać, że wykłada z serca… Czytaj więcej »

Hubert
Hubert
5 lat temu

Serdecznie polecam lekcje z Maciejem i żałuję, że wcześniej nie trafiłem do Niego, tylko dopiero przed sesją poprawkową, gdzie mogłem oszczędzić sobie sporo stresu. Po miesiącu współpracy uważam, że był to strzał w dziesiątkę. Maciej ma ogromną wiedzę i dużą umiejętność przekazania jej swojemu uczniowi. Zagadnienia z którymi do Niego się zwracałem ani razu go nie zaskoczyły i wszystko w bardzo przyswajalny sposób potrafił mi wytłumaczyć. Wykazuje przy tym dużą cierpliwość. Po każdej lekcji dostawałem materiały. Dzięki tym zajęciom nabrałem większej pewności siebie. Po lekcjach z Maciejem wszystko poszło w dobrym kierunku tzn. zdana poprawka i zdanie na II rok.… Czytaj więcej »

K
K
5 lat temu

Problem z anatomią miałam naprawdę spory, ale już po pierwszych lekcjach z Maćkiem były duże efekty w postaci dobrze z danego kolokwium. Nie ma problemów z umawianem się na zajęcia, nauczyciel zawsze przygotowany, dobiera “system” lekcji do indywidualnych potrzeb. Na lekcjach panuje przyjemna atmosfera, Maciek potrafił zakodować w mojej głowie masę informacji i pomóc w zdaniu egzaminu 🙂

Krzysieł
Krzysieł
6 lat temu

Rewelacyjna strona! Pokazuje odpowiedni sposób na naukę anatomii, a przecież o to chodzi, by zrozumieć i zapamiętać, a nie by zakuć i zaraz zapomnieć. Na pewno będę często wpadał, by przeczytać kolejny wpis na blogu, i przed kolokwium na powtórkę.

Jeśli autor będzie odpowiednio rozwijał tę witrynę, to myślę, że już niedługo trafi do szacownego grona pomocy studenckich: Stasiów, Kartek, Masajek i WZ…

B
B
6 lat temu

Serdecznie polecam zajęcia z Maciejem! 🙂
Zawsze jest przygotowany na zajęcia( prezentacja multimedialna), lekcje prowadzi w sposób jasny i prosty do zrozumienia.
A co najważniejsze ma ogromną wiedzę, dzięki której zawsze szybko i trafnie potrafi odpowiedzieć na zadane mu pytanie 🙂
Studentka UJCM 🙂

Natka
Natka
6 lat temu

Świetne testy! naprawde świetnie opracowane, warto z nich skorzystać przed kolokwium 😀