Opinie

Subscribe
Powiadom o
guest

34 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
Kasia
11 dni temu

Uważam, że Szkoła Anatomii powinna być zadawana studentom do domu jako self-study! Jest super pomocna. Zdałam anatomię w pierwszym terminie (!!!) a w tym jest ogromna zasługa treści na platformie. Wielkie dzięki za Szkołę, cieszę się, że mogę studiować w czasach, gdy mamy tak fantastyczne pomoce. Dzięki!

Klaudia
Klaudia
17 dni temu

Dzień dobry, dziękuję za bardzo przydatny kurs. Już nie będę dłużej przedłużać subskrypcji, gdyż udało mi się zdać teorię i praktykę z anatomii. Najbardziej podobał mi się moduł z OUN – świetnie wytłumaczone drogi. Rozumiem również, że platforma nie jest jeszcze kompletna i trzymam kciuki za dalszy rozwój. Ze swojej strony mogę dodać, że bardzo podobał mi się format nowszych filmów – podawanie nazw w języku angielskim było pomocne. Osobiście nie korzystałam zbytnio z quizów, ale uważam, że do każdego modułu (lub zagadnienia) przydatne byłyby szpilki sprawdzające (wiem, że taki format jest prowadzony na instagramie, ale tylko podsuwam, że w… Czytaj więcej »

Patrycja
Patrycja
9 miesięcy temu

Bardzo w platformie podobał mi się sposób wyjaśniania zagadnień tak aby zrozumieć, a nie po prostu „wykuć”. Miałam spory problem ze zrozumieniem tętnic oraz pewnych zagadnień z neuroanatomii, ale fakt ze wszystko wyjaśniane w sposób prosty oraz za pomocą rycin sprawiło ze uczyło mi się tego o wiele łatwiej.
Polecam tę platformę każdemu i sama żałuję, że subskrybcję wykupiłam tak późno!

Gosia
Gosia
9 miesięcy temu

Dzień dobry,
chciałam tylko napisać, że robi pan Świetną robotę i jestem pewna, że to właśnie dzięki szkole anatomii, zdałam ten przedmiot we wrześniu. Wszystko było przejrzyście wyjaśnione i w końcu zrozumiałam, że tematy się faktycznie łączą 🙂
Pozdrawiam, już jako studentka drugiego roku i jeszcze raz dziękuje!

Zosia
Zosia
9 miesięcy temu

Jestem bardzo zadowolona! Z platformy mi się bardzo dobrze korzystało, materiał jest przejrzyście i dobrze wyjaśniony. Jestem studentką kierunku lekarskiego i korzystałam z niej głównie przed egzaminem (dopiero wtedy ją odkryłam) by inaczej spojrzeć i spróbować ogarnąć rzeczy, które sprawiały mi problem kiedy uczyłam się sama z książek i faktycznie to działało. Szczególnie gdy niektóre temat to trochę abstrakcja i dużo łatwiej je zrozumieć kiedy tłumaczy ją ktoś kto ogarnia i wytłumaczy w inny sposób niż rozległe opisy w książkach. Myślę, że platforma przydaje się nie tylko do zdania przedmiotu Anatomia na studiach, ale również na dalszych etapach do odświeżenia sobie… Czytaj więcej »

Wiktoria
Wiktoria
10 miesięcy temu

Bardzo przydatne materiały, jestem za nie szalenie wdzięczna! Kawał dobrej roboty! Pomogły mi lepiej zrozumieć dany temat i to dzięki nim przebrnęłam przez ten nieszczęsny dla mnie przedmiot i to z wynikiem 4,5 na lek-dencie na UJ. Pan Maciej jest częścią tego sukcesu. Dziękuję!

Olek
Olek
1 rok temu

Większość filmów bardzo uboga w informacje. Brak wielu istotnych informacji nawet w tematach prostych. Sposób przedstawiania graficznego struktur anatomicznych uważam za mało efektywny.Pozdrawiam.

Zosia
1 rok temu

Bardzo dziękuję za tą platformę.
Przebrnełam 4lata studiów osteopatii i naprawdę niełatwe egzaminy, w dużej mierze dzięki tej platformie.
Dodam, że egzaminy poszły mi bardzo dobrze, zwłaszcza wiedza o AUN, kościach czaszki i wszystkich jej zakamarkach oraz układ krwionośny.
Dzięki wesołym porównaniom wiem,że wiedza została mi na dłużej i nie wyparowała tuż po egzaminie.
„Haberka” słuchałam w aucie,oglądalam ćwicząc na siłowni, w wannie i gdzie się tylko dało?
Baaaaardzo polecam i dziękuję!?

volume13@onet.pl
volume13@onet.pl
1 rok temu

Panie Macieju, gratuluję wspaniałego kursu i wiedzy!

zacząłem swoją przygodę na kierunku lekarskim w wieku 24 lat, po skończonych studiach z technologii chemicznej. Chciałem pogodzić pracę i studia a w szczególności anatomię. Zdałem ją w dużej mierze dzięki Pana filmom. Wszystkie techniki obrazkowe, Pana wiedza i spokój w głosie, sprawiały, że materiał praktycznie sam wchodził do głowy. Do końca życia zapamiętam jak odróżnić który to ośrodek mowy Broki a który Wernickiego. Jeszcze raz dziękuję za każdą sekundę spędzoną nad materiałami.

Mateusz Bereźnicki

mkr@onet.eu
mkr@onet.eu
2 lat temu

Fantastyczny kurs!
Bardzo mi pomógł zrozumieć i przyswoić wiele zagadnień z anatomii, polecam go każdemu. Najwięcej treści jest tu z neuronatomii i do nauki tego zagadnienia szkołę anatomii polecam najbardziej, z reszty zagadnień brakuje niestety kilku tematów, ale te najtrudniejsze są, za co plus. Kurs pomógł mi zaliczyć kolokwium z neuroanatomii bez żadnego problemu, a także zdać egzamin końcowy z anatomii w pierwszym terminie. Jeszcze raz polecam.

Nikola
Nikola
2 lat temu

Ogromny minus za formę płatności!!! Nie życzę sobie aby ktoś sam ściągał pieniądze z mojego konta bankowego kiedy ja chcę kupić tylko miesięczną subskrypcję. Nie chcę podawać swoich danych karty – tylko dlatego nie mogę skorzystać z pomocy naukowej, mimo że chce uczciwie zapłacić. Najwyraźniej Szkoła Anatomii żeruje na ludziach którzy nie czytają regulaminów i ściągają potem od nich grubą kasę. Zastanówcie się nad zmianą metody płatności, będzie więcej klientów.

Kinga
Kinga
11 miesięcy temu
Reply to  Maciej Haberka

A czy można wprowadzić opcję zapłacenia blikiem?

Karolinamed123
Karolinamed123
3 lat temu

Uwielbiam wykłady Szkoły Anatomii! Dzięki nim zdałam anatomie w zimowym semestrze na 90%. Teraz tez ratuje na ostatniej prostej przed egzaminem z neuroanatomii.
Dzieki, Macieju! Ważną Misję podjąłes. Czekam z niecierpliwoscią na wakacje, aby mieć chwilę na poczytanie Blogu 😉
Pozdrawiam serdecznie i polecam gorąco!

Lena

Jerzy
Jerzy
3 lat temu

Pan Maciek naprawdę zaimponował mi swoją wiedzą odpowiadając na nurtujący mnie już od dłuższego czasu problem anatomiczny na którym poległo kilkunastu fizjoterapeutów i lekarzy. Jeszcze raz podziękowania.

Adrian
Adrian
5 lat temu

Zdecydowanie polecam zajęcia. Ciekawe, prowadzone z pasją. Maciek jest zawsze przygotowany do zajęć w trakcie których potrafi dokładnie wytłumaczyć omawiane zagadnienia. Materiały przekazywane po zajęciach również ułatwiają naukę materiału. W połączeniu z testami, które pozwalają na dokładne sprawdzenie przyswojonej wiedzy, ułatwia zdawanie kolokwiów i egzaminu 🙂

Ola
Ola
6 lat temu

Filmiki z kończyny górnej dotyczące osteologii jak i miologi bardzo mi pomogły w nauce, znacznie łatwiej było mi pózniej zapamiętać cały materiał po uprzednim zrozumieniu 🙂 prawie wszystko co potrzebowałam do kolokwium znalazłam w jednym miejscu (zabrakło mi jedynie elementów kości i więzadeł po łacinie do 100% szczęścia), ale ważne, że wszystko już zrozumiałam i zaliczyłam 😀

Ania K
Ania K
6 lat temu

Nie jestem studentką medycyny, ani fizjo. Nie jestem z tzw ‘branży medycznej’. Po prostu, kiedyś w mojej głowie pojawił się pomysł poznania anatomii człowieka – jako hobby i jako odskocznia do pracy w tzw ‘finansach’. Przewertowałam mnóstwo stron z ogłoszeniami korepetycji i jestem naprawdę ogromnie zadowolona, że trafiłam do Maćka. Maciej dokładnie wysłuchuje Twoich potrzeb, nie wciska Ci kitu, rozumie czego od niego potrzebujesz, jest ‘tu i teraz’ i ‘na temat’. Ma w sobie wielką pasję do anatomii a co za tym idzie, wielką wiedzę i łatwość w wykładaniu skomplikowanych tematów. Cierpliwość, skrupulatność, gigantyczne zaangażowanie. Widać, że wykłada z serca… Czytaj więcej »

Hubert
Hubert
6 lat temu

Serdecznie polecam lekcje z Maciejem i żałuję, że wcześniej nie trafiłem do Niego, tylko dopiero przed sesją poprawkową, gdzie mogłem oszczędzić sobie sporo stresu. Po miesiącu współpracy uważam, że był to strzał w dziesiątkę. Maciej ma ogromną wiedzę i dużą umiejętność przekazania jej swojemu uczniowi. Zagadnienia z którymi do Niego się zwracałem ani razu go nie zaskoczyły i wszystko w bardzo przyswajalny sposób potrafił mi wytłumaczyć. Wykazuje przy tym dużą cierpliwość. Po każdej lekcji dostawałem materiały. Dzięki tym zajęciom nabrałem większej pewności siebie. Po lekcjach z Maciejem wszystko poszło w dobrym kierunku tzn. zdana poprawka i zdanie na II rok.… Czytaj więcej »

K
K
6 lat temu

Problem z anatomią miałam naprawdę spory, ale już po pierwszych lekcjach z Maćkiem były duże efekty w postaci dobrze z danego kolokwium. Nie ma problemów z umawianem się na zajęcia, nauczyciel zawsze przygotowany, dobiera “system” lekcji do indywidualnych potrzeb. Na lekcjach panuje przyjemna atmosfera, Maciek potrafił zakodować w mojej głowie masę informacji i pomóc w zdaniu egzaminu 🙂

Krzysieł
Krzysieł
7 lat temu

Rewelacyjna strona! Pokazuje odpowiedni sposób na naukę anatomii, a przecież o to chodzi, by zrozumieć i zapamiętać, a nie by zakuć i zaraz zapomnieć. Na pewno będę często wpadał, by przeczytać kolejny wpis na blogu, i przed kolokwium na powtórkę.

Jeśli autor będzie odpowiednio rozwijał tę witrynę, to myślę, że już niedługo trafi do szacownego grona pomocy studenckich: Stasiów, Kartek, Masajek i WZ…

B
B
7 lat temu

Serdecznie polecam zajęcia z Maciejem! 🙂
Zawsze jest przygotowany na zajęcia( prezentacja multimedialna), lekcje prowadzi w sposób jasny i prosty do zrozumienia.
A co najważniejsze ma ogromną wiedzę, dzięki której zawsze szybko i trafnie potrafi odpowiedzieć na zadane mu pytanie 🙂
Studentka UJCM 🙂

Natka
Natka
7 lat temu

Świetne testy! naprawde świetnie opracowane, warto z nich skorzystać przed kolokwium 😀