Program Partnerski
Szkoły Anatomii

O co chodzi?

Znasz wartość Szkoły Anatomii?

Jeśli byłeś bądź wciąż jesteś uczestnikiem Szkoły Anatomii to pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę w jaki sposób platforma ta pomogła Ci zgłębić wiedzę na temat ludzkiego ciała, co konkretnie sprawiło, że korzystanie z tego miejsca przyspieszyło i zoptymalizowało Twój proces nauki.

Jesteś na dalszych etapach nauki?

Pewnie młodsze Koleżanki i Koledzy wypytują Cię jak wygląda nauka Anatomii na I roku studiów, jakie książki zakupić, z czego się uczyć i przede wszystkim co zrobić, aby zdać?! A Ty jako doświadczony student chciałbyś im polecić korzystanie ze Szkoły Anatomii, bo sam wiesz jak bardzo Cię ona ratowała przed każdym kolokwium 😉

A do tego wszystkiego chciałbyś zarobić trochę grosza?

Wszyscy wiemy, że nauka na kierunkach medycznych jest długa i trudna. W dodatku przy natłoku nauki ciężko znaleźć czas na zarabianie pieniędzy, a praktyki wakacyjne bardzo często są "bezpłatne". Zatem proponuję Ci współpracę, która może zaowocować dodatkowym przychodem tuż po zdaniu egzaminu z Anatomii 😉

Jak funkcjonuje Program Partnerski?

Kluczowe warunki Programu

Spokojnie! W ramach naszej współpracy możesz prowadzić nierejestrowaną działalność gospodarczą (w 2023 r. do 2700 zł przychodu miesięcznie). Dzięki temu nie płacisz składek ZUS oraz korzystasz ze zwolnienia z podatku dochodowego (w 2023 r. do 30 tys. zł rocznie). Fakturę wystawisz za pomocą bezpłatnie dostępnych programów np. Fakturownia.

Natomiast jeśli prowadzisz już działalność gospodarczą to wystawienie takiej faktury będzie dla Ciebie naturalnym sposobem rozliczenia.

Na te 2 miesiące co roku obniżam kwotę subskrypcji Szkoły Anatomii. We wrześniu, aby pomóc osobom uczącym się do poprawki egzaminu, zaś w październiku dla tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z nauką. W związku z tym Program Partnerski w tym okresie będzie dla mnie po prostu nieopłacalny.

Myślę, że ten warunek jest dla Ciebie zrozumiały. Czasem jest tak, że osoby się rejestrują, ale nie dokonują zakupu, zatem na koniec miesiąca będę weryfikował wszystkie osoby, którym poleciłeś Szkołę Anatomii. Wyślę Ci podsumowanie ile pieniędzy rzeczywiście zarobiłeś w danym okresie rozliczeniowym i na jaką kwotę ma być wystawiona faktura.

Wynagrodzenie które Ci wypłacam NIE ma charakteru subskrypcji, a jest jednorazowe. Również w przypadku gdy dana osoba zrezygnuje z subskrypcji i później do niej wróci to nie wypłacam powtórnej kwoty za tego samego uczestnika.

Co Ty na to?

Jeśli chcesz pomóc mi w misji szerzenia wiedzy anatomicznej

a tym samym

chcesz polecić innym nowoczesne i efektywne miejsce do nauki

zgadzasz się na warunki Programu Partnerskiego

to zapraszam Cię do współpracy!